Witaj na naszej witrynie :)

Wspomnienia z wakacji

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

Wakacje, to czas wolny od nauki szkolnej, w którym możemy wypocząć i nabrać sił na nowy rok szkolny.

Część wychowanek miała możliwość wypoczynku w Zakopanem pod opieką wychowawców Ośrodka. podczas górskich wędrówek mogły podziwiać piękno gór, pokonywać trud i zmęczenie, radować się owocami wysiłku i oddychać górskim powietrzem. 

Niektóre dziewczęta były pierwszy raz w górach i było to dla nich wielką radością i przeżyciem. Pobyt naszych wychowanek w Zakopanem był możliwy dzieki życzliwości i pomocy naszych Przyjaciół - Państwu Barbarze i Andrzejowi Kopiec. Wypoczynek w Zakopanem był dla nich bardzo ubogacający i regenerujący. Wróciły bardzo szczęśliwe i zadowolone.

Nasze wychowanki lubią także wypoczywać w pobliskich okolicach, gdzie również jest wiele atrakcji. Podczas wycieczek poznawały bogactwo jurajskich krajobrazów oraz radowały się atrakcjami zamku w Olsztynie.

 

Dzięki życzliwości Urzędu Miasta Częstochowy i przyznaniu naszym wychowankom 8 bezpłatnych karnetów na basen otwarty przy Hali Polonia w Częstochowie na czas wakacji 2013r., dziewczęta mogły korzystać z przyjemności pływania w basenach.

 

Nasze wychowanki miały także możliwość zregenerować siły w ośrodkach rehabilitacyjnych.

Każda z form wypoczynku była atrakcyjna i dziewczęta miło wspominają spędzony czas wakacji a piękne zdjęcia przypominają wspaniale przeżyte chwile.