Witaj na naszej witrynie :)

Integracja, razem...

Ocena użytkowników:  / 4
SłabyŚwietny 

W zeszłym tygodniu wychowawczynie II grupy: Renata Kożuch i Magdalena Ziółek zorganizowały niecodzienne zajęcia, na które zaprosiły wszystkich rodziców dziewczynek. W kameralnej, rodzinnej atmosferze dzieci wraz z rodzicami tańczyli, śpiewali, ukrywali się pod chustą, bawili się maskotkami. Mamusie i tatusiowie poddani zostali próbie sprawności manualnej i umiejętności plastycznych, tworząc jesienny plakat. Odpowiadali na bardzo trudne zagadki. Śmiechu, żartów i zabawy było co niemiara. Rodzice zdali egzamin na medal!!!

Oczywiście wśród nas nie zabrakło s. Dyrektor, która z zapałem przyłączyła się do wspólnych pląsów i zabawy. Jesiennego smaku dodała pyszna szarlotka upieczona przez dziewczynki, jabłkowe babeczki i słodkie pączki. Na zakończenie spotkania dziewczynki wraz z rodzicami w kaplicy ośrodka modlili się do św. Zygmunta Gorazdowskiego. Przepiękne, z serca płynące intencje dzieci głęboko wzruszyły rodziców. Z żalem kończyliśmy spotkanie, które połączyło rodziców, zjednoczyło dzieci i dostarczyło wszystkim wiele wspaniałych chwil. Wszyscy byliśmy bardzo dumni z dziewczynek, a rodzice z miłością patrzyli na swoje wspaniałe pociechy.

Dziękujemy Rodzicom, że pomimo ogromu codziennych obowiązków zechcieli być tego dnia  z nami. Czujemy radość i  satysfakcję. Staliśmy się jedną rodziną, zjednoczoną miłością do dzieci. I wiemy już, że niedługo znowu spotkamy się razem na wspólnej zabawie.

Zapraszamy do galerii