Witaj na naszej witrynie :)

Imieniny pracowników

Ocena użytkowników:  / 8
SłabyŚwietny 

28 listopada w naszym domu świętowaliśmy imieniny pracowników, którzy wspominają swojego patrona w pierwszym półroczu. Na mszy św. O. Andrzej Grad Paulin z Jasnej Góry, modlił się za solenizantów życząc wszystkim dużo zdrowia, satysfakcji z wykonywanej pracy, radości każdego dnia. Wspólna kolacja przy pięknie nakrytym stole wprawiła wszystkich w doskonały nastrój. Niespodzianką i zaskoczeniem dla solenizantów okazał się polonez poprowadzony przez s. Sylwię i O. Andrzeja. Był to zaledwie wstęp do dalszej zabawy. Na solenizantów czekały zadania do wykonania, z którymi sobie świetnie poradzili.

 
Taniec przy krzesełkach, przebijanie balonów z zadaniami do wykonania, czy taniec belgijski, to zabawy przy, których wszyscy się świetnie bawili. Najwięcej śmiechu jednak było przy jedzeniu ptysi z bitą śmietaną bez użycia rąk.

  

Wszystko co dobre jednak ma swój koniec… i teraz czekamy na następną turę imienin, ale to dopiero w przyszłym półroczu. Organizatorem uroczystości był samorząd Ośrodka pod opieką p. E. Stencel i p. B. Wielgat.

Wszystkiego najlepszego!

Zapraszamy go galerii