Witaj na naszej witrynie :)

18 urodziny Klaudii

Ocena użytkowników:  / 8
SłabyŚwietny 

Mamy kolejną 18tkę! Kilka dni temu świętowaliśmy 18-te urodziny Klaudii. Uroczystość rozpoczęła się Nowenną do św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego, podczas której w naszych modlitwach prosiłyśmy dla Klaudii o potrzebne łaski w dorosłym życiu. Także solenizantka dziękowała za dar swojego życia, za rodzinę i wszystkich ludzi, których Bóg postawił na jej drodze oraz za dobro, które do tej pory już otrzymała.

Następnie zebraliśmy się w świetlicy gr. IV, aby złożyć Klaudii najlepsze życzenia. Gdy został wniesiony tort, rozległy się śpiewy, a solenizantka pomyślała życzenie i zdmuchnęła świeczki. Po tym koleżanki, wychowawcy, siostry oraz wszyscy zaproszeni goście podchodzili, by winszować Klaudii z okazji osiągnięcia pełnoletności. Po części oficjalnej zasiedliśmy do stołu, aby skosztować smakołyków przygotowanych specjalnie na tą okazję także przez samą solenizantkę. Wszystko było pyszne! W trakcie poczęstunku Klaudia cieszyła się wraz z zebranymi przy stole otrzymanymi podarunkami.

Do wieczora świetlicę gr. IV odwiedzali goście, by wspólnie świętować to ważne wydarzenie. Był to piękny czas radosnych spotkań, który na pewno pozostanie we wspomnieniach Klaudii. Naszej kochanej solenizantce życzymy raz jeszcze Bożego błogosławieństwa i obfitości darów oraz prawdziwego szczęścia, mądrości, szczerej miłości i ludzkiej życzliwości oraz samych pogodnych dni. Cieszymy się, że jesteś z nami!