Witaj na naszej witrynie :)

Wybory do samorządu

Ocena użytkowników:  / 6
SłabyŚwietny 

U początku nowego roku szkolnego w naszym Ośrodku tradycyjnie odbyły się wybory do Samorządu Ośrodka. Kampania wyborcza trwała przez cały tydzień. Wśród wychowanek zostało wyłonionych 13 kandydatek. Dziewczęta przygo- towywały plakaty ze swoimi propozycjami pracy w Samorządzie oraz hasłem wyborczym. Każdy z nich był oryginalny i wart zainteresowania.

Spotkanie wyborcze odbyło się 24 września, gdzie po powitaniu i słowach wstępu Siostry Dyrektor miało miejsce podziękowanie Opiekunom Samorządu oraz Członkom Samorządu minionej kadencji. Następnie nowo ustanowieni Opiekunowie Samorządu, p. Monika i s. Emmanuela zapoznały wszystkie zgromadzone wychowanki z regulaminem wyborów. Każda z kandydatek miała także możliwość zaprezentowania swojej osoby na forum oraz zachęcenia do oddania na nią głosów. Komisja wyborcza w składzie: Siostra Dyrektor, pani Renia i p. Małgorzata czuwała nad właściwym przebiegiem wyborów.

Oficjalne ogłoszenie wyników odbyło się 2 października.

Skład Samorządu na rok 2019/2020:

Przewodnicząca – Natalia

Zastępca – Kinga

Członek Samorządu – Milena

Siostra Dyrektor oraz Opiekunowie Samorządu złożyły gratulacje nowo wybranemu Samorządowi, zachęcając do aktywnej działalności na rzecz dobra wspólnego i godnego reprezentowania naszego Ośrodka.