Witaj na naszej witrynie :)

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 pod opieką Św. Józefa

Ocena użytkowników:  / 4
SłabyŚwietny 

 

Dnia 21 czerwca 2022 roku w naszym Ośrodku odbyło  się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 pod opieką Św. Józefa.

Rozpoczęłyśmy uroczystą Mszą Świętą, podczas której dziękowałyśmy Bogu za cały rok szkolny, Siostry Św. Józefa, wszystkich nauczycieli, wychowawców, koleżanki, kolegów i prosiłyśmy o bezpieczne wakacje dla nas wszystkich. Składałyśmy również życzenia Ojcu Bogusławowi z okazji Jego urodzin, dziękując za ofiarną i radosną posługę duszpasterską w naszym Domu.

Podczas spotkania oglądaliśmy prezentację zdjęć z różnych wydarzeń i uroczystości. Był to dla nas wszystkich czas, gdzie mogliśmy jeszcze raz wrócić wspomnieniami do najważniejszych chwil w mijającym roku szkolnym. Świętowałyśmy takie uroczystości jak: I Komunię Świętą i Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej oraz Bierzmowanie. W tym roku szkolnym nie zabrakło też dyskotek i konkursów w których uczestniczyły nasze dziewczęta. Odbyły się również wycieczki, gdzie poznawałyśmy najbliższą okolicę naszego  malowniczego regionu.

Wychowawcy ze wszystkich grup wręczali pamiątkowe dyplomy swoim dziewczętom. Były podziękowania za współpracę i zaangażowanie, jak również zachęta do dalszej pracy i poprawę swojego zachowania. W tym roku szkolnym żegnałyśmy również następujące dziewczęta, które opuszczają nasz Ośrodek. A były to: Sylwia D., Kornelia G., Wioletta W., Katarzyna M. oraz Milena P. Wszystkim wychowankom bardzo dziękujemy za wspólny czas pobytu w Ośrodku oraz życzymy im dalszych sukcesów w dorosłym życiu.

Dziewczęta uświetniły spotkanie tańcem do piosenki w wykonaniu Siewców Lednicy. Świętowanie nasze zakończyłyśmy uroczystym poczęstunkiem w jadalni, aby spędzić razem czas i ucieszyć się sobą nawzajem. Dziękujemy Paniom z kuchni za przepyszną pizzę.

Dziękujemy Dobremu Bogu za ten czas, wszystkie chwile spędzone w tym roku szkolnym, abyśmy podczas zbliżających się wakacji nabrały sił do dalszej nauki i pracy w kolejnym roku. Do zobaczenia!!!