Witaj na naszej witrynie :)

Dzień Kobiet

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Z okazji dorocznego Dnia Kobiet do naszego Ośrodka po raz  kolejny w dniu 07.03 2024 r. w godzinach wieczornych, przyszli trzej panowie związani z Duszpasterstwem Akademickim „Emaus”. Studenci działający w Fundacji Akademickiej „Na Progu”. Każda z naszych dziewcząt otrzymała piękną czerwoną różę i drobny upominek w postaci ozdobnej poduszki z napisem  zaczerpniętym z Pieśni nad Pieśniami” Cała piękna jesteś przyjaciółko Moja”.

Dziewczęta podekscytowane zawsze czekają na ten miły moment spotkania i pamięci o ich kobiecości i dojrzewania do tego by być zawsze piękną nie tylko na zewnątrz. Bo przecież piękno kobiety nie przejawia się  w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być  widoczne w oczach, ponieważ  są one drzwiami do jej serca- miejsca gdzie mieszka miłość.

Pięknej miłości zawsze uczy najpiękniejsza wśród kobiet Matka Boża jest najpewniejszym drogowskazem na drogach życia. Ukazuje, że trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Żyj szczęśliwie nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, ze osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.