Witaj na naszej witrynie :)

Wycieczka do Ogrodzieńca

Ocena użytkowników:  / 5
SłabyŚwietny 

Aktywny wypoczynek to jedna z ulubionych form spędzania wolnego czasu przez dziewczęta z Grupy 5. Dnia 26.09.2017 roku, wychowanki wraz z p. Emilią i s. Zofią udały się na wycieczkę do Ogrodzieńca, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji. Park Rozrywki już po raz drugi przyjmuje podopiecznych naszego Ośrodka z otwartym sercem, pełnym serdeczności.

Wielką frajdę sprawił dziewczętom symulator lotu, dachowania samochodu, tor saneczkowy, samochody i ciekawe fizyczne doświadczenia. Miałyśmy też okazję wejść do Domu Legend i Strachów, gdzie wszystkie dziewczęta wykazały się wielką odwagą. Po pysznym obiadku czekał na nas Park Linowy. Natalka, Martynka i Żanetka po raz pierwszy korzystały z tego typu atrakcji. Pod okiem instruktora i wcześniejszym przeszkoleniu, ruszyły do pokonania niełatwej trasy. Wszystkie przyjemności odbywały się u stóp pięknego Zamku, którego zwiedzanie zostawiłyśmy na koniec naszej wyprawy. Każda z dziewcząt, wchodząc na najwyższą wierzę, mogła choć przez chwilę poczuć się jak legendarna księżniczka Otylia.

Piękne widoki i przygrzewające słońce zachęcały do pozostania dłużej, jednak czas powrotu nastał. Wychowanki oraz opiekunowie z serca dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tak pełnej atrakcji wycieczki.