Witaj na naszej witrynie :)

Wieczernikowa choinka

Ocena użytkowników:  / 9
SłabyŚwietny 

W tym roku Nasz Ośrodek wziął udział w konkursie „Wieczernikowa Choinka” na Jasnej Górze. W tym roku tematem przewodnim, towarzyszącym przystrajaniu choinek w wieczerniku jest 100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Wszystkie ozdoby, które zostały wykonane przez nasze wychowanki nawiązują do treści patriotycznych, ze szczególnym uwzględnieniem Matki Bożej Królowej Polski i Jasnej Góry, która jest również m.in. nazywana wieczernikiem narodu. Dziewczęta w swoich grupach wraz z wychowawcami twórczo i aktywnie wykonywały ozdoby na Wieczernikową Choinkę.

    

Wylosowaną choinkę nr 5 dziewczęta ubrały z pomocą s. Dagmary, s. Zofii i pani Magdaleny Adamus. Wykonana została również jedna, większa ozdoba – biało czerwona bombka, techniką quilling’u, na której umieszczony jest wizerunek Matki Bożej Królowej Polski i logo naszego Ośrodka. Ta ciekawa bombka zawisła w tym roku na choince jubileuszowej umieszczonej na dziedzińcu Jasnej Góry.

Konkursowe jury tworzą wszyscy odwiedzający Wieczernik pielgrzymi, którzy oddadzą głos na wybraną przez siebie choinkę w dniach 25.12.2017 – 1.01.2018.

ZAGŁOSUJ: nr 5

DZIĘKUJEMY !