Witaj na naszej witrynie :)

Urodziny Olgi

Ocena użytkowników:  / 4
SłabyŚwietny 

Kolejna rocznica urodzin naszej wychowanki Olgi była doskonałą okazją na długo wyczekiwane wspólne spotkanie koleżeńskie. Dziewczynki bardzo lubią ze sobą przebywać, maja wspólne pasje i zainteresowania; ostatnio dużo ze sobą rozmawiały często przez Messengera. Olga i jej rodzice; państwo Maria i Andrzej zaprosili naszą wspaniałą grupę piątą na świętowanie okrągłej rocznicy urodzin Olgi do rodzinnego domu. Po wielu przygotowaniach i związanych z tym emocjach, ruszyliśmy w drogę z naszym przewodnikiem kierowcą Ośrodka; panem Wiesławem nazywanym przez dziewczęta często „ wujkiem”. Do wyprawy należeli; wychowawcy; pani Emilia i s. Patrycja oraz wychowanki Dagmara  i Karolina reszta dziewcząt była chora i bardzo nad tym ubolewaliśmy, czas jednak naglił.

Miejscem docelowym naszej podróży była malowniczo położona wieś Ostrowy nad rzeką Okszą i  sztucznie utworzonym zbiornikiem wodnym tworzącym piękny zalew i małą plażę. Doskonałe miejsce na rekreację i wypoczynek. Po drodze zachwycaliśmy się piękną bujną majową przyrodą, śpiewem ptaków i potężnym sosnowym lasem okalającym szczelnie miejscowość Ostrowy. Swoim przybyciem sprawiłyśmy radość Oldze i rodzicom naszej wychowanki; były życzenia, upominki i urodzinowy tort. Dużo wymienianych informacji i ogromna radość spotkania. Pojechaliśmy również nad zalew i malowniczo rozpościerającą się rzeczkę Oksza.

Dużymi zainteresowaniem cieszyły się futerkowe czworonogi przynależące do gospodarstwa Olgi; cztery koty i dwa psy; oczekujące na pieszczoty.Czas szybko płynął i nastąpił moment pożegnania. Na długo w pamięci pozostanie to urodzinowe świętowanie za które dziękujemy rodzicom Olgi państwu Marii i Andrzejowi oraz tym dzięki którym mogło się ono odbyć siostrze dyrektor Ezechieli i panu kierowcy Wiesławowi.