Witaj na naszej witrynie :)

Dyskoteka korytarzowa

Ocena użytkowników:  / 5
SłabyŚwietny 

Przez czas obostrzeń spowodowanych pandemią odczułyśmy duży brak wspólnych spotkań, szczególnie zabaw tanecznych, które lubimy bardzo bardzo. Z tym większą radością przyjęłyśmy wiadomość o organizacji przez Samorząd Ośrodka II Dyskoteki Korytarzowej. W związku z tym, że wydarzenie zostało zaplanowane na 18 maja, a więc 101. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, nasze wydarzenie rozpoczęłyśmy od przypomnienia postaci naszego Wielkiego Rodaka oraz modlitwy, którą wraz z dziewczynkami poprowadziła p. Renata Jaczyńska.

Następnie śpiewem i dobrymi życzeniami uczciłyśmy 18-te urodziny naszej koleżanki Kornelii, która kilka dni wcześniej wkroczyła w dorosłość. Po oficjalnym otwarciu II Dyskoteki Korytarzowej przez Siostrę Dyrektor, ruszyłyśmy w tany razem z s. Aurelią, która zachęciła nas do zabawy kilkoma znanymi i lubianymi układami choreograficznymi.

Później już każda z nas indywidualnie lub w grupkach pląsała przy dźwiękach światowych przebojów, które płynęły ze stanowiska DJ’ów. Bardzo dziękujemy Kacprowi i Kubie za uświetnienie naszej imprezy swoją obecnością i przygotowaną specjalnie dla nas muzyką. W przerwie mogliśmy skorzystać z napojów i przekąsek, które czekały na nas w „bufecie”. W czasie całej dyskoteki panowała ciepła atmosfera i wszyscy świetnie się bawili. Jesteśmy wdzięczne Samorządowi za tą atrakcję i prosimy o jeszcze.